artykuł nr 1

Deklaracja CEEB

Deklaracja dotycząca źródeł ciepła i źródeł spalania paliw

artykuł nr 2

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Kodrąb

3 lipca 2022 r. (niedziela) na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kodrębie odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Kodrąb. Rozpoczęcie o godzinie 14.30. Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji!
artykuł nr 3

Dni otwarte w schronisku

obrazek
artykuł nr 4

Informacja dotycząca koloni organizowanych przez Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego w Radomsku


Wypoczynek letni organizowany jest dla dzieci rolników, uprawnionych do świadczeń KRUS, dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Więcej informacji w załączniku.

obrazek
Załączniki:
Kolonie 2022- informacja427 KB
artykuł nr 5

Otwarcia nowego boiska szkolnego w Kodrębie

21 czerwca 2022 roku nastąpiło oficjalne otwarcia nowego boiska szkolnego, które znajduje się przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kodrębie.

Dyrektor Szkoły Wioletta Pal powitała wszystkich zebranych oraz przedstawiła zaproszonych gości. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Kodrąb Pani Bożena Krawczyk, Wiceminister Rolnictwa Pan Krzysztof Cieciura, Radna Powiatowa Pani Irena Bareła, która reprezentowała również Poseł na Sejm Annę Milczanowską, Przewodniczący Rady Gminy Kodrąb Grzegorz Wierzbicki, radni, przedstawiciele samorządu terytorialnego, uczniowie i nauczyciele szkoły. Podziękowano wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek i serce przy tworzeniu boiska. Po uroczystej inauguracji obejrzano część artystyczną przygotowaną przez uczniów i nauczycieli PSP w Kodrębie.

Następnie zaproszono samorządowców i uczniów na boisko, gdzie rozegrano mecz o puchar Wójta Gminy Kodrąb. Drużynie uczniów serdecznie gratulujemy wygranej.

obrazek