artykuł nr 1

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty "Remont drogi gminnej Kodrąb - Moczydła"

Kodrąb, 10.08.2011 r.
Numer sprawy: UG.271.2.2011
ZAWIADOMIENIE
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego
w trybie przetargu nieograniczonego, numer sprawy: UG.271.2.2011,
nazwa zadania: „Remont drogi gminnej Kodrąb – Moczydła”

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 1) Prawa zamówień publicznych zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:
Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
Adres:   ul. Południowa 17/19, 97-300 Piotrków Trybunalski
Cena brutto oferty: 190 694,05 zł
Ilość punktów: 100
Przy wyborze oferty Zamawiający kierował się następującymi kryteriami:

- oferta spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego zawarte w SIWZ,
wyjaśnieniach związanych z treścią SIWZ i jest zgodna z dokumentacją projektową,
-  oferta cenowa 100%.

Wybrany Wykonawca obowiązany jest skontaktować się z Zamawiającym w sprawie podpisania umowy w terminie do dnia 19.08.2011 r.

Podstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp oraz Kodeks Cywilny.

W prowadzonym postępowaniu złożono 4 oferty, żadnej nie odrzucono.
W prowadzonym postępowaniu nie wykluczono żadnego Wykonawcy.

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:

1)   Nazwa Firmy: P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika
Adres: ul. Grabińska 8, 42-283 Baronów
Cena brutto oferty: 207 735,72 zł
Ilość punktów: 91,80
2)   Nazwa Firmy:   Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
Ilość punktów: 100,00

3)   Nazwa Firmy:   Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
Adres:   ul. Reja 8, 97-500 Radomsko
Cena brutto oferty: 273 212,79 zł
Ilość punktów: 69,80

4)   Nazwa Firmy:   „DROMOST” Spółka Jawna J. Łaska, M. Łaska,
M. Łaska - Maćkowiak
Adres:   Lipie 12 B, 97-500 Radomsko
Cena brutto oferty: 271 141,20 zł
Ilość punktów: 70,33
2. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 2) Prawa zamówień publicznych zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu nie zostały odrzucone żadne oferty.

3. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 3) Prawa zamówień publicznych zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu nie zostali wykluczeni żadni wykonawcy.

4. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 4 Prawa zamówień publicznych zamawiający informuje, że podpisanie umowy z wyłonionym Wykonawcą możliwe będzie po dopełnieniu wszelkich formalności  po upływie 5 dni od dnia przesłania niniejszego zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.
Środki ochrony prawnej

Od niniejszej decyzji zamawiającego, wykonawcy przysługują środki ochrony prawnej (Odwołanie, Skarga do Sądu) wobec czynności:
1) wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia;
2) odrzucenia oferty wykonawcy
W pozostałych przypadkach odwołanie nie przysługuje.
Termin wniesienia odwołania: 5 dni od dnia przesłania niniejszego zawiadomienia faksem.
Informacje dotyczące środków ochrony prawnej znajdują się Specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz w Dziale VI Prawa zamówień publicznych „Środki ochrony prawnej", art. od 179 do 198g (t. j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z p. zm.).

Informację o rozstrzygnięciu przetargu umieszczono na stronie internetowej Zamawiającego www.bip.kodrab.akcessnet.net oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego.

Wójt Gminy Kodrąb

Bożena Krawczyk