artykuł nr 36

Komunikat z dnia 18 listopada 2022 r.

zanieczyszczenie wody z ujęcia Klizin. Woda nadaje się do spożycia po przegotowaniu- gotować minimum 2 minuty
artykuł nr 37

INFORMACJA dla rolników Gminy Kodrąb - kurs chemizacyjny

artykuł nr 38

Zaproszenie

Serdecznie zapraszam na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości, które odbędą się 11.11.2022 r. (piątek). Wójt Gminy Kodrąb /-/ Bożena Krawczyk Program obchodów: 10.00 ? uroczysta Msza Św. w Kościele pod wezwaniem św. Jadwigi Śląskiej w Kodrębie. - złożenie kwiatów pod obeliskiem znajdującym się na cmentarzu w Kodrębie, - podniesienie flagi państwowej na maszt ufundowany w ramach programu ?Pod biało-czerwoną?, ? część artystyczna w Gminnym Ośrodku Kultury w Kodrębie, przygotowana przez Gromadę Zuchów Gwiezdne Ludki i XII Drużynę Harcerską Zodiak.
artykuł nr 39

Informacja o awarii

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kodrębie informuje, że 7 listopada 2022 r. w związku z awarią wodociągu w Kodrębie, nastąpi przerwa w dostarczaniu wody w miejscowości Kodrąb. Za utrudnienia przepraszamy.
artykuł nr 40

Zakup węgla, złóż wniosek

Gmina Kodrąb informuje mieszkańców, że wnioski o zakup węgla można składać od dnia 7 listopada 2022 r. w Urzędzie  Gminy Kodrąb.

Do zakupu preferencyjnego paliwa stałego (węgla kamiennego) dla gospodarstw domowych są uprawnione osoby fizyczne, które spełniają warunki upoważniające do otrzymania dodatku węglowego. Węgiel kamienny (miał, groszek, orzech) można będzie nabyć w dwóch partiach do 1,5 tony do 31 grudnia 2022 r. oraz do 1,5 tony od 1 stycznia 2023 r.

Wnioski można składać osobiście w Urzędzie Gminy Kodrąb, na drugim piętrze w pokoju nr 20 oraz 22 lub elektronicznie poprzez EPUAP. W przypadku złożenia wniosku za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, lub podpisem zaufanym.

Wzór wniosku znajduje się w załączniku.